Slide Background
Nanobiotic® MED Silver, dziąsła i afty

Nanobiotic® MED, dziąsła i afty

Ochronny, antybakteryjny żel na stany zapalne jamy ustnej ze srebrem aXonnite®

Wskazania: wspomaganie leczenia aft, pleśniawek, urazów , wszelkich stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej, zapobieganie chorobom dziąseł i przyzębia. Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Sposób działania

Wyrób medyczny, Dziąsła i Afty Nanobiotic®, to unikalne połączenie gumy celulozowej oraz srebra aXonnite®, które umożliwia wytworzenie warstwy ochronnej w formie żelowego opatrunku. Żel zapewnia ochronę i przedłuża w czasie działanie antybakteryjne srebra w miejscu stanu zapalnego czy urazu w jamie ustnej, na dziąsłach czy przyzębiu. Minimalizuje wpływ niepożądanych czynników zewnętrznych. Złoto aXonnite® przyśpiesza redukcję zmian chorobowych oraz regenerację uszkodzonych miejsc. Gliceryna zawarta w żelu dodatkowo zapewnia utrzymanie odpowiedniego nawilżenia śluzówki jamy ustnej, co w zdecydowany sposób wpływa na szybszą regenerację i odnowę śluzówki. Żel stanowić może alternatywę w pielęgnacji zębów i dziąseł w przypadku braku pasty do zębów.

Skład

Woda, gliceryna, guma celulozowa, srebro aXonnite®, aromat.

Sposób użycia

Nanosić żel na zmienione chorobowo miejsce 3-4 razy dziennie. Po aplikacji żelu powstrzymać się od picia i jedzenia przez około 30 minut. Nie wypłukiwać żelu z jamy ustnej.

Zaleca się stosowanie jednego opakowania przez jedną osobę.