Slide Background
Nanobiotic® Med Copper PLUS

Nanobiotic® Med Copper PLUS

Ochronny, przeciwgrzybiczy spray z miedzią aXonnite® z eukaliptusem o wzmocnionym działaniu przeciwgrzybiczym na zmiany skórne oraz błon śluzowych. Niezbędny w kuracji skóry i błon śluzowych skłonnych do infekcji grzybiczych i owrzodzeń oraz regenerujący ją po przebytych uszkodzeniach.

Wskazania: kuracja i ochrona skóry i błon śluzowych z infekcjami grzybiczymi i owrzodzeniami, regeneracja skóry i błon śluzowych po przebytych infekcjach grzybiczych.

Sposób działania

Wyrób medyczny Nanobiotic® Copper Plus z cząstkami miedzi aXonnite® wykazuje działanie pielęgnacyjne i antygrzybicze. Wspiera leczenie skóry podczas przewlekłych grzybic skóry, błon śluzowych oraz owrzodzeń, pomagając uporać się z nieprzyjemnymi dolegliwościami i przywrócić skórę oraz błony śluzowe do zdrowego stanu.

Skład

Woda, gliceryna, kwas hialuronowy, alantoina, olej z liści eukaliptusa,  miedź aXonnite®, srebro aXonnite®, benzoesan sodu, sorbinian potasu

PRODUKT TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE

Sposób użycia

Nanosić na miejsca wymagające kuracji aplikując  za pomocą atomizera w to samo miejsce co 2-3 min od 2 do 6 razy dziennie. Przed użyciem wstrząsnąć.

Ważne

Produkt zawiera cząstki aXonnite® wytwarzane zgodnie z normą dla wyrobów medycznych ISO 13485.

Pojemność: 150 ml